Garderoba

W garniturze jesieni

Sezon urlopów dobiegł końca. Wracamy do biur, często ubrani w garnitur i eleganckie obuwie. Jednak jesień nie musi kojarzyć się tylko z niewygodą i obowiązkami.

Sezon urlopów dobiegł końca. Wracamy do biur, często ubrani w garnitur i eleganckie obuwie. Jednak jesień nie musi kojarzyć się tylko z niewygodą i obowiązkami. Dla tych, którzy na co dzień powinni wyglądać elegancko, Geox proponuje obuwie wizytowe z oddychającą podeszwą. Dla odmiany, na weekendową wycieczkę do lasu warto zabrać ze sobą oddychające obuwie sportowe.

699153_maleW jesienno-zimowej kolekcji Geox dostępnych jest kilka modeli butów wizytowych. Najbardziej interesująco prezentują się klasyczne, sznurowane półbuty z czarnej skóry. Idealnie pasują do garnituru. Wszystkie modele wyposażone są w perforowane podeszwy z unikatową membraną, które zapewniają oddech dla stóp podczas długich godzin spędzanych za biurkiem. Nowością w ofercie butów eleganckich Geox jest oddychający męski but wizytowy w całości wykonany ze skóry, bez dziurek w podeszwie.

A to już wiesz?  Smoking czy to strój?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy