Ciekawostki Hobby Poradnik Telewizja

Telewizory LCD podbijają europejski rynek

Europa jest jednym z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych rynków na świecie. Oprócz dwóch kluczowych segmentów, jakimi są panele słoneczne i biurowe urządzenia wielofunkcyjne, korporacja Sharp

Europa jest jednym z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych rynków na świecie. Oprócz dwóch kluczowych segmentów, jakimi są panele słoneczne i biurowe urządzenia wielofunkcyjne, korporacja Sharp koncentruje się właśnie na płaskoekranowych telewizorach. Stary Kontynent jest obecnie największym rynkiem telewizorów LCD i zgodnie z prognozami firmy w roku 2011 stanowić będzie jedną trzecią światowej sprzedaży. Dzięki otwarciu nowej fabryki w Łysomicach pod Toruniem oraz produkcji wielkoekranowych odbiorników LCD o pełnej rozdzielczości HD Sharp gotowy jest sprostać wyzwaniom rynku.

Targi IFA, Berlin 2007. Europa jest rynkiem przyszłości. Około 200 milionów gospodarstw domowych to olbrzymia siła nabywcza. Produkty elektroniki użytkowej, a w szczególności telewizory LCD, należą do produktów chętnie kupowanych w całej Europie. Na czterech największych rynkach europejskich – w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Włoszech sprzedano w roku 2006 prawie 10 milionów telewizorów.
Read more

A to już wiesz?  Pięć sposobów na tańsze zakupy po wyprzedażach

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy