Ciekawostki Poradnik Telefony komórkowe

Pokaż mi swoją komórkę a powiem Ci, kim jesteś

Czy rzeczywiście małe, zgrabne i niepozorne urządzenie może dużo powiedzieć o swoim właścicielu? Zacznijmy od tapety na telefonie. Dzięki niej poznajmy gust właściciela, dowiadujemy się

Czy rzeczywiście małe, zgrabne i niepozorne urządzenie może dużo powiedzieć o swoim właścicielu? Zacznijmy od tapety na telefonie. Dzięki niej poznajmy gust właściciela, dowiadujemy się jak wygląda najbliższa mu osoba, albo, czym się interesuje np. muzyka, sport, samochody.
Przechodzimy do książki adresowe.

Tutaj największe znaczenie ma sposób zapisywania kontaktów. Jeśli dana osoba zapisuje wszystkich z nazwiska i imienia, wiemy, że to kto ktoś, kto nie tylko lubi mieć wszystko uporządkowane, ale także zajmuje się czymś poważnym, jego praca tego do niego wymaga. Jeśli kontakty zapisane są w sposób zabawny, żartobliwy, dodawane są różnego rodzaju minki, wiemy, że mamy do czynienia z osobą, której odrobina fantazji nie jest obca.

Ilość wpisów w książce świadczy także o charakterze towarzyskim danej osoby. Jeśli skrzynka nadawcza i odbiorcza są ciągle zapchane możemy mieć pewność, że osoba ta pisze i otrzymuje wiele smsów. Dużo o właścicielu może powiedzieć nam także forma zapisywania przypomnień.

Jeśli sporządzone są w zabawny, często w niejasny sposób dla kogoś postronnego, oznacza to, że dana osoba ma duże poczucie humory i lubi wplatać wesołe akcenty w każdy aspekt swojego życia.
Werka

A to już wiesz?  Zmuszają do kłamstwa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy