PLAY uruchomił nowe Call Center

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz pozyskiwaniem coraz większej liczby abonentów PLAY zdecydował się na zwiększenie liczby konsultantów Biura Obsługi Klienta. W tym celu podpisano umowę z trzecim już zewnętrznym Call Center, tym razem w Gdańsku. Do tej pory klientów sieci obsługiwali konsultanci w Poznaniu, Szczecinie oraz w warszawskiej centrali firmy.

Uruchomienie oddziału w Gdańsku, oznacza zatrudnienie w pierwszej fazie ponad 100 konsultantów. PLAY ma zamiar w przyszłości rozwijać gdańską filię i tworzyć kolejne stanowiska pracy.

078041b.jpg


Centrum Obsługi Klienta w Gdańsku będzie integralną częścią ogólnopolskiego systemu Obsługi Klienta. Od 16 maja dotychczasowi abonenci, użytkownicy oraz potencjalni klienci PLAY, mogą uzyskać pomoc przez całą dobę w Obsłudze Klienta we wszystkie dni tygodnia, łącznie z weekendami i świętami. W godzinach 7-24 Obsługa Klienta odpowiada na każde zapytanie klienta, a w godzinach 24.00-7.00 istnieje możliwość zablokowania kart SIM – w przypadku ich zagubienia lub kradzieży. Partnerem biznesowym przedsięwzięcia jest międzynarodowa firma Transcom WorldWide, która świadczy usługi CRM/CMS (Customer Relationship Management/Credit Management System), zatrudniająca ponad 16.000 pracowników. Transcom WorldWide oferuje swoje usługi w 29 krajach (72 contact centres), na czterech kontynentach – Ameryka Północna i Południowa, Europa oraz Afryka. Firma współpracuje z największymi kontrahentami branży handlowej, paliwowej, telekomunikacyjnej oraz finansowej.

hastagi na stronie:

#call center play #transcom gdańsk #praca w play opinie #play opinie 2011 #play oddziały #transcom opinie #play praca opinie #transkom gdańsk #transcom worldwide gdańsk #call center play zarobki

Authors

Related posts

Top