Orange Free na próbę

W promocyjnej ofercie Orange Free na próbę, klienci mogą skorzystać z najszybszego mobilnego dostępu do internetu i wypróbować jego możliwości w miejscach, w których chcieliby z niego korzystać. Jeśli usługa nie spełni oczekiwań można z niej zrezygnować bez konsekwencji wynikających z przedterminowego rozwiązania umowy.

W ofercie Orange Free na próbę, klienci którzy kupią usługę z umową na czas określony – 24 miesiące, mogą z niej zrezygnować w ciągu pierwszych 6 pełnych dni, od daty podpisania umowy. Rezygnując w tym terminie nie zapłacą żadnych opłat z
ieć HSPA  seć HSPA  sić HSPA  sie HSPA  siećHSPA

a korzystanie z usługi ani opłaty dodatkowej za rozwiązanie umowy przed terminem. Warunkiem jest złożenie pisemnej rezygnacji, zwrot karty SIM oraz karty modemowej. Jedynym kosztem jaki poniosą będzie jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 61 zł.

Klienci kupujący usługę mogą wybrać jedną z jej dwóch opcji – Orange Free Standard z abonamentem za 60 zł lub Orange Free Premium za 120 zł miesięcznie. Zawierając umowę na 24 miesiące wraz z usługą będą mogli kupić nowoczesny modem USB lub kartę modemową PCMCIA w promocyjnej cenie od 1 zł.

Nowa oferta Orange jest adresowana do osób, które chciałyby korzystać z nowoczesnego, mobilnego dostępu do internetu działającego z prędkością do 7,2 Mb/s, ale nie są pewne czy tego typu usługa będzie w stanie spełnić ich oczekiwania. Wybierając ofertę Orange mogą bez pośpiechu sprawdzić, jak działa mobilny internet i jaki jest jego zasięg.

hastagi na stronie:

#internet na próbę 2011 #orange fri #Rozwiązanie umowy z orange wzór #rezygnacja z telefonu komórkowego #wzór rozwiązania umowy z orange #wypowiedzenie umowy o telefon komórkowy wzór #rezygnacja z internetu orange #rezygnacja z internetu orange wzór #jak napisać rezygnację z internetu #jak napisać rezygnację z telefonu komórkowego

Authors

Related posts

Top