Na co kobiety zwracają uwagę u płci przeciwnej

Nie wymagamy od was, byście nas przejrzeli w każdym calu. Musimy mieć swoje tajemnice i sekrety, bo inaczej nie byłybyśmy sobą, zatraciłybyśmy tę charakterystyczną dla naszej płci nutkę niepewności i zdrowej ciekawości. Ale pewne rzeczy warto, byście poznali. Bo dzięki temu będzie wam po prostu łatwiej zdobyć nasze względy.

pachnidlo.jpg

Wobec tego parę takich wskazówek dotyczących relacji-damsko męskich z pewnością nie zaszkodzi. Podstawową rzeczą, o jakiej musicie pamiętać, że każda szanująca się pani wymaga, by była traktowana jak dama. Więc nie znosi przeklinania, palenia papierosów, głupich uwag, kąśliwych tekstów, a już tym bardziej nienawidzi, gdy na przykład nie otwiera się jej drzwi lub każe się jej płacić na pierwszym spotkaniu (za siebie to jeszcze nie tak źle, ale za dwie osoby to już lekkie przegięcie).

Jest też wrażliwa na punkcie zwierząt, polityki, religii, albo hierarchii wartości, którą to z reguły posiada nieco inną niż jej rozmówca – facet.

Aby wzajemne dyskusje nie zamieniały się w koszmar i piekło, można się oczywiście wymieniać poglądami, nie ukrywać ich, ale przekazywać je w dobrym tonie i oczywiście nie próbować ich narzucać, uważać, że są lepsze, bo tego kobiety nie cierpią. Z resztą – mężczyźni również nie chcą, by ktokolwiek wmawiał im pewne rzeczy. No, więc właśnie. Różnice między płciami są nieodzowne, a wręcz pożądane, bo to one sprawiają, że się nawzajem przyciągają.

Kobiety bardzo uważnie patrzą zawsze na pracę rąk, gestykulację, intonację oraz tak zwaną „mowę ciała”, czyli to, czego nie mówi język, tylko postawa. Jeśli dla przykładu macie założone ręce, oznacza to dla nas, że jesteście zamknięci na nowe kontakty, a być może i też znudzeni rozmową, że pragniecie ją jak najszybciej zakończyć.

A to niezbyt dobrze wtedy o was świadczy. O kwiatach lepiej nie mówić, ponieważ nie na wszystkie panie działają tak samo. Niektóre pod ich wpływem rozklejają się całkowicie i są gotowe wybaczyć nawet najgorszą rzecz, a niektóre uznają je za zwykły sobie badyl, który za chwilę zwiędnie, więc nie warto go nawet pielęgnować, toteż lepiej je od razu wyrzucić, bo miejsce zajmują. Co do całowania w rękę – tak wiele z nas narzeka, że się obecnie tego nie praktykuje, ale z drugiej strony wiele z nas też za tym zwyczajnie nie przepada, uznaje to za staroświeckie. Jedno jest jednak pewne – żadna kobieta nie lubi, jak facet o siebie nie dba.

Nie musi od razu zmieniać się w super maczo, pachnieć nowymi perfumami na kilometr czy nakładać sobie dwie tony żelu na włosy, by tak fajnie sterczały – wystarczy po prostu, że nie jest mu obce mydło, szampon, od czasu do czasu proszek do prania i jakiś delikatny dezodorant bądź antyperspirant. No i te komplementy! Gdy kobieta je słyszy, gotowa jest do wielu poświęceń. I zmienia się nie do poznania.
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#Na co zwracają uwagę kobiety #na co kobiety zwracają uwagę #na co kobiety zwracaja uwage #na co zwracaja uwage kobiety #na co zwracają uwagę dziewczyny #na co kobiety zwracaja uwage u mezczyzn #na co kobiety zwracają uwagę u mężczyzn #na co kobiety zwracają uwage #na co zwracają uwagę mężczyźni #na co dziewczyny zwracają uwagę u chłopaków

Authors

Related posts

Top