Prezenty

Kubica i szwajcarska ruletka

To dość nieoczekiwane zestawienie może być realne i to wcale nie dlatego, że nasz najlepszy kierowca pozwala sobie na hazard. Połączenie zakupu limitowanego zegarka firmy

To dość nieoczekiwane zestawienie może być realne i to wcale nie dlatego, że nasz najlepszy kierowca pozwala sobie na hazard. Połączenie zakupu limitowanego zegarka firmy Certina edycja Robert Kubica z ruletkową zabawą klientom kupującym ten zegarek proponuje jeden z salonów jubilerskich.

certina_kubica_1

Firma Certina właśnie wprowadza na rynek nowy zegarek poświęcony Robertowi Kubicy. To już trzeci model zegarka z podpisem jedynego polskiego kierowcy w Formule 1 – królowej sportów motorowych!
Tegoroczna edycja jest oparta o dobrze znany model DS Action Tak jak wszystkie modele z tej linii i większość zegarków firmy Certina jest to zegarek sportowy. Jednoznaczność stylu w tym przypadku, nie wynika wcale tylko z wyposażenia czasomierza w pomiar krótkich odcinków czasu – stoper, co dzisiaj przy królowaniu sportowego trybu życia wkrada się nawet do zegarków garniturowych. Zdecydowana i dominująca pomarańczowoczerwona kolorystyka obrotowego pierścienia koperty i wskazówek stopera, luminescencyjne elementy wskazówek i tarczy, struktura włókna węglowego tarczy oraz kształt i wyprofilowanie elementów koperty, razem kreują go na wręcz książkowy przykład zegarka sportowego. Jeszcze dodatkowa, w zestawie z zegarkiem, metalowa bransoleta regulacja długości tak paska jak i bransolety i mamy wręcz sportową ponadprzeciętność. Jak zwykle w wykonaniu firmy Certina, gdzie system DS zapewnia spotęgowaną szczelność mamy dodatkowy atrybut. W tym przypadku wodoszczelność wynosi 200m. Z parametrów technicznych należy zdecydowanie wspomnieć jeszcze o mechanizmie kwarcowym, szafirowym szkle z powłoką antyrefleksyjną i zakręcanej koronce. Koperta o średnicy 42,5 mm wykonana jest ze stali szlachetnej, obrotowy pierścień posiada skalę przydatną przy dekompresji, a podziałka tachometru przyda się każdemu chcącemu określić chwilową prędkość pojazdu (także bolidu Roberta Kubicy).

certina_kubica_2

Warto wspomnieć także o wrażeniu estetycznym całego czasomierza, które wprawdzie zdominowane jest przez wspomniany pomarańczowoczerwony pierścień obrotowy wskazówki i napis źLIMITED EDITION”, ale dzięki strukturze włókna węglowego tarczy, drobnego giloszowania mikrowskaźników i niebieskich wtrąceń na podziałce mikrowskaźnika minut jest zdecydowanie pozytywne.
Zakup tego niepowtarzalnego zegarka daje niepowtarzalną okazję do sprawdzenia swoich sił w grze w ruletkę i wygrania dodatkowych upominków. Jedynym warunkiem jest zakup w salonie odCzasu doCzasu w warszawskich Złotych Tarasach.

A to już wiesz?  Modny prezent

Adam Ciborek
www.zegarki.info.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy