Kobiety uwielbiają komplementy!

Panowie! Obudźcie się! I to najlepiej teraz, bo z czasem to może być za późno. Za późno, gdy wasza kobieta oznajmi wam któregoś dnia, że znalazła sobie kogoś innego – kogoś kto je docenia i szanuje – że „nie to, co wy”.

woman.jpg

Więc żeby nigdy nie dopuścić do takiej sytuacji, czas wziąć sprawy w swoje ręce. A prawda jest jedna: kobiety uwielbiają, gdy są chwalone, gdy mówi im się miłe rzeczy, takie szczere, od serca. I to dużo bardziej niż faceci, którzy również kochają, gdy się ich komplementuje.

Tylko wtedy kobieta zmienia się nie do poznania – chce jej się śmiać, cieszyć z życia, zamiast wiecznie marudzić czy poganiać całą rodzinę do sprzątania, mycia, gotowania, obowiązków domowych. Taki od czasu do czasu komplemencik, jaki usłyszy, podziała na nią jak ciepły dreszcz, który przejdzie cały po jej ciele.

Będzie niczym nowy pancerz dla skorupiaka, gdy stary musi zgubić. Pancerz, który uchroni was przed tym, że wasza kobieta stanie się nie do wytrzymania. Bo nie do wytrzymania staje się, gdy nie widzi w was oparcia. Gdy nie czuje, byście zauważali jej wysiłki, jakie wkłada, by wasz był czysty i zadbany, a relacje rodzinne jak najbardziej poukładane. Toteż, panowie – postarajcie się trochę!
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#wierszyki komplementy dla dziewczyny #komplementy dla Ĺźony

Authors

Related posts

Top