Poradnik Samochody

Jeep na gaz?

Gaz w samochodzie jest rozwiązaniem dobrym i najtańszym z możliwych. Pamiętaj jednak, że nie w każdym z samochodów jest instalacja gazowa. Zwykle właściciele pojazdów sami

Gaz w samochodzie jest rozwiązaniem dobrym i najtańszym z możliwych. Pamiętaj jednak, że nie w każdym z samochodów jest instalacja gazowa. Zwykle właściciele pojazdów sami zamawiają jej montowanie. Czy to się opłaca? Oczywiście. Gaz zawsze będzie tańszy niż inne paliwa.

Czy opłaca się w dużym samochodzie montowanie zasilania gazowego? Oczywiście. Im większy samochód, tym więcej spala. Jeżeli więc będziesz miał samochód na gaz, zaoszczędzisz tym bardziej.

jeepjpg.jpg

Jeżeli masz już określony model samochodu, który chcesz kupić, poszukaj go w którejś z wewnętrznych wyszukiwarek stron z ogłoszeniami, koniecznie zaznaczając, że pojazd ma mieć zasilanie gazowe.

Jeżeli szukasz jeepa lub inny samochód terenowy, zasilany na gaz, powinieneś szukać go raczej w Polsce. Pomimo tego, że używane jeepy z Niemiec są o wiele tańsze i w lepszym stanie, rzadziej posiadają instalację gazową. Dopiero w Polsce są przerabiane, a to nie zawsze się opłaca komuś, kto kupuje używany samochód. Najlepiej jest już kupić taki, który posiada instalację gazową.

A to już wiesz?  Kolekcja #BAROQ&ROLL - pokazowe kreacje TOMAOTOMO w duecie z Gattą

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy