Jakie kolczyki kupić ?

Najpierw przypomnij sobie o tym, co Twoja kobieta mówiła na temat kolczyków.
Na pewno kiedykolwiek wspominała o nich: czy podobają jej się małe szpileczki, czy wiszące.
Woli srebro czy złoto żółte a może białe złoto?
A może chciała po prostu mieć zwykłe kolczyki etno z jakichś koralików czy klocków?

Jeżeli nie przypominasz sobie zupełnie nic, przypomnij sobie, jak wyglądają te, które nosi, o ile nosi kolczyki. Na pewno możesz się tym odrobinę zasugerować.

Jednak, niezależnie od tego,jakie kolczyki kupujesz, zwróć uwagę na to, aby ta część, która ma być w uchu, była raczej ze szlachetnego materiału, ponieważ nie każda kobieta może nosić zwykłe metalowe kolczyki w uchu.

Niektórym to szkodzi. Czasami są bardzo ładne kolczyki, jednak okazuje się, że nie są ze srebra czy złota. O ile można wymienić bez problemu tą część która ma być w uchu – możesz kupić zwykłe, metalowe kolczyki, a następnie dokupić część, która będzie w uchu – ze szlachetnego materiału.

Tamtą metalową część będzie można wyrzucić, a zastąpić ja metalem szlachetnym. Ale to raczej przypadek taki, w którym kupujesz wiszące kolczyki np. etno lub np. W sklepie indyjskim – one najczęściej nie są ze szlachetnych materiałów.

Najpewniej będzie jednak pójść do jubilera i tam kupić kolczyki z metalu szlachetnego.

Kolczyki możesz także kupić w którymś ze sklepów internetowych lub wprost od producenta.
Możesz też kupić za granią w któryms sklepie internetowym, jednak może być problem z płatnością.

hastagi na stronie:

#kolczyki męskie do ucha #kolczyki męskie #kolczyki w uchu meskie #męskie kolczyki do ucha #kolczyk męski #jakie kolczyki #męskie kolczyki #kolczyki meskie #kolczyk męski do ucha #kolczyk w uchu męski

Authors

Related posts

Top