Jak napisać wierszyk na walentynki?

Jeżeli chcesz zrobić wrażenie na dziewczynie, narzeczonej czy żonie – napisz dla niej wiersz walentynkowy.
W takim wierszu na pewno powinny znaleźć się słowa, które będą wyrażały miłość do ukochanej. Kobiety potrzebują słyszeć o tym, że są kochane. Czasem, nawet dość często lubią, kiedy im się to powtarza. Nie żałuj więc słów o miłości.

Możesz ułożyć wierszyk – rymowankę, jednak o wiele lepszy byłby wiersz biały, bez rymów. W takim wierszu możesz o wiele bardziej wyrazić swoje uczucia lub to, co Twoja żona, narzeczona czy dziewczyna chciałaby usłyszeć.

Taki wiersz powinien zawierać pewne elementy.

Możesz odwoływać się do słońca, gwiazd, ciał niebieskich – porównując do nich piękno Twojej ukochanej.

Tak poważnie już mówiąc, jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie, jak napisać wiersz dla Twojej ukochanej – to znaczy, ze bardzo ją kochasz. Lub chcesz jej coś wynagrodzić czy się zrehabilitować ;-)

Myślę, ze poradzisz sobie. Miłość podyktuje Ci właściwe słowa.

hastagi na stronie:

#jak napisać wiersz miłosny #życzenia walentynkowe po angielsku z tłumaczeniem #co napisac w walentynce #co napisać w walentynce #co napisać na walentynce #wierszyki na walentynki po niemiecku #życzenia walentynkowe po angielsku #wierszyki walentynkowe po angielsku z tłumaczeniem #wierszyk na Walentynki po angielsku #wierszyki miłosne po angielsku z tłumaczeniem na polski

Authors

Related posts

Top