Gra logiczna FotoZagadka

Gra logiczna FotoZagadka przyciąga już ponad 100 tys. graczy miesięcznie i ma 25 tys. zadeklarowanych fanów po 10 tygodniach od uruchomienia. To jedna z najpopularniejszych polskich aplikacji i lider wśród krajowych gier w serwisie społecznościowym Facebook.

– Ta gra nie tylko dostarcza świetnej rozrywki, wielu emocji i wraĹźeń artystycznych, ale rĂłwnieĹź spełnia rolę skutecznego narzędzia marketingowego. FotoZagadka swoją ogromną popularność zawdzięcza oryginalnemu pomysłowi i wykorzystaniu mechanizmĂłw społecznościowych – mĂłwi Dariusz Majgier, fotograf i autor aplikacji.

Z pozoru gra wydaje się prosta – wystarczy odgadnąć, co przedstawiają specjalnie przygotowane fotografie. Jednak rozwiązanie jednej zagadki moĹźe zająć kilka minut lub wiele dni i dlatego gracze chętnie współpracują, aby ukończyć kolejne etapy, oczywiście nie zapominając o sportowej rywalizacji.

Najmocniejszą stroną gry są doskonałe, autorskie fotografie. Prezentują one popularne przedmioty w całkiem odmienny, zagadkowy i tajemniczy sposĂłb. Podczas zgadywania w gronie znajomych doskonale widać, jak róşnie interpretowane mogą być te same zdjęcia – to inspirujące i ciekawe doświadczenie.

W FotoZagadkę moĹźna grać samodzielnie i piąć się w rankingu TOP 500 najlepszych graczy. MoĹźna teĹź porĂłwnać swoje wyniki w rankingu znajomych oraz grać druĹźynowo z przyjaciółmi. FotoZagadka “Strzał Dnia” to odmiana gry polegająca na rozwiązaniu zagadki tylko jednym strzałem dziennie.

Istnieje rĂłwnieĹź niezaleĹźna, angielska wersja gry o nazwie “PhotoRiddle – Guess what’s in the pictures?”.

Adresy stron:

Strona FotoZagadki (dostępna bez logowania):
* http://www.facebook.com/apps/application.php?id=228669332339

Bezpośredni link do gry FotoZagadka (potrzebne konto w serwisie Facebook):
* http://apps.facebook.com/fotozagadka/

Bezpośredni link do wersji angielskiej (potrzebne konto w serwisie Facebook):
* http://apps.facebook.com/photoriddle/

hastagi na stronie:

#foto kraków odpowiedzi #fotozagadka odpowiedzi #fotozagadka kraków odpowiedzi #fotozagadka kraków #fotokraków podpowiedzi #fotokraków rozwiązania #dariusz majgier odpowiedzi #fotokraków facebook odpowiedzi #fotozagadka gra #FotoZagadka Strzał Dnia

Authors
Top