Gdzie wyjechać na spokojne wakacje?

Jeżeli chcesz wyjechać poza miasto, odpocząć od hałasu – wcale nie musisz jechać na drugi koniec świata. Możesz wybrać się w jakieś miłe i spokojne miejsce, które jest niedaleko Twojego miasta. Jeżeli masz jednodniowy urlop, możesz wyruszyć na wycieczkę rowerową i pozwiedzać okolice – wybierz tylko dobra trasę, która nie będzie przebiegała wśród huku samochodów i smrodu spalin.

Na dłuższy wyjazd możesz wybrać się w Bieszczady lub na Mazury. Jest tam o wiele spokojniej niż np. w Tatrach, gdzie w lecie jest moc turystów. Bardzo polecam na spokojny odpoczynek także Czechy czy Słowację. Na Słowacji polecam Słowacki Raj – gdzie jest bardzo piękna przyroda, można biwakować pod namiotem czy wynająć jakiś domek.

W Czechach natomiast, całkiem niedaleko od granicy są przepiękne okolice i małe góry. Trzeba się kierować z przejścia w Cieszycie w stronę Bocanowic. Można tam dojechać pociągiem lub samochodem. Jest w tym rejonie kilka kempingów i spokojnych, niewielkich pól namiotowych. Do spacerów są trasy dla turystów przebiegające lasem i po pagórkach.

hastagi na stronie:

#gdzie na wakacje samochodem #gdzie odpocząć zimą #gdzie jechać na mazury #gdzie na wakacje 2011 za granicą #gdzie wyjechać na weekend #gdzie wyjechać zimą #gdzie jechać na wakacje 2011 #gdzie pod namiot z dzieckiem

Authors

Related posts

Top