Fenomen portali randkowych

Można mówić o nich źle, naprawdę bardzo źle, ale i tak one wciąż kwitną, wzrastają w siłę i potęgę, z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc, z roku na rok zdobywają coraz większą popularność. Skąd bierze się ich sukces? W czym tkwi sekret tego sukcesu? Przede wszystkim w mentalności użytkowników, którzy prowadzą życie niezależne z wyboru lub wbrew ich woli, a więc z przymusu, ale czasem jednak brakuje im kogoś „na dobre i na złe”.

ortale randkowe prtale randkowe potale randkowe porale randkowe

Często, sądząc, że w ich otoczeniu poznali już wszystkich, kogo mogli tylko poznać, że nie spotka ich w tym względzie już żadna miła niespodzianka, wobec czego wolą się zalogować na którymś z licznych serwisów fotkowo-randkowych, aby wyszukać sobie interesujące osoby. I nie ma w tym wielkiej filozofii, bo z takich możliwości korzystają zarówno najmłodsi, jak i ci starsi, o których przywykło się myśleć, że przeznaczeni są już jedynie do przesiadywania w ciepłych kapciach przed telewizorem, że już nic ich w życiu ciekawego spotkać nie powinno. Ludzie nie wahają się nawet wydać dodatkowych pieniędzy, aby wykupić różnego rodzaju bonusy i profity – a często wcale nie są to takie niskie koszty.

Czy portale te spełniają swoje zadanie? Z pewnością tak, skoro wiele par poznaje się właśnie za pośrednictwem Internetu. Oczywiście, często spotkania „w ciemno” takich osób kończą się zupełna porażką, lecz na to nikt nie ma wpływu, ponieważ wirtualnie każdy jest innym człowiekiem – z reguły dużo bardziej śmiałym, niż w rzeczywistości. Wiele rzeczy jest łatwiej napisać, niż powiedzieć. Dlatego też, przy spotkaniu, często te niedoskonałości wychodzą na jaw, po czym przychodzi rozczarowanie, zawód: „znów klapa, a myślałem/am, że tym razem w końcu będzie inaczej!”.

Tak więc, rozmawiając z kimś w Internecie trzeba być przede wszystkim czujnym. Surfowanie po nim pozostanie przyjemnością, jeśli wszystko traktować się będzie jak jedną wielką zabawę, nie zaś na poważnie. I oczywiście przyjmować z przymrużeniem oka wszystko, czego dowiadujemy się o nowo poznanej osobie. Dzięki temu uchronimy się przed kolejną porażką.
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#ul Randkowa #portale rantkowe #ul randkowa pl #męskie portale #niemieckie portale randkowe #ul randkowa opinie #niemieckie portale internetowe #ulica rantkowa #portale randkowe bezpłatne #portale randkowe

Authors

Related posts

Top