Domowa “piwniczka” do wina dla każdego smakosza

Chłodziarki do wina Vinotemp już w Polsce

Warszawa, 3 września 2009 r. – Vinotemp International, lider w dziedzinie projektowania i produkcji rozwiązań i systemów przechowywania wina, wprowadza na rynek polski chłodziarki do wina. Vinotemp oferuje szeroki wachlarz systemów do przechowywania win od małych chłodziarek, służących do przechowywania 12 butelek wina, przez większe – dwustrefowe, do przechowywania wina czerwonego i białego w różnych temperaturach, po największe, odpowiednie nawet dla kolekcji 188 butelek. Vinotemp projektuje i instaluje również indywidualne piwniczki do wina, szafy i regały chłodnicze dopasowane do wnętrza, jak również zaawansowane systemy chłodnicze dla dużych piwnic oraz do wyposażenia obiektów komercyjnych.

VINOTEMP_Curved Rack RoomVinotemp International, w ciągu 20 lat działalności, zaprojektował i zbudował ponad 250 000 piwnic do wina na potrzeby indywidualnych klientów oraz wyposażył kilka sieci znanych hoteli, restauracji i kawiarni w piękne drewniane regały i systemy chłodnicze (m.in. hotele Ritz Carlton, Hard Rock Cafes i House of Blues).

Na rynku polskim jedynym przedstawicielem marki Vinotemp jest firma Nobile di Vino. Dystrybucja realizowana jest za pośrednictwem największych w Polsce sieci sklepów z winem.
VINOTEMP_VT-12TEDi-installed
# # #

hastagi na stronie:

#regały na wino #piwniczka na wino projekt #projekty piwniczek #regał na wino projekt #regał na wino #piwnica na wino #projekt piwniczki #jak zrobić regał na wino #piwniczki na wino #piwniczka na wino

Authors

Related posts

Top