Co zrobić w walentynki?

Dziś jest właśnie taki dzień: 14 lutego. Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu na to, jak spędzić przyjemnie czas z Twoją żona, narzeczoną czy dziewczyną, musisz dość szybko podjąć jakąś decyzję.

Zastanów się, co lubicie robić razem oprócz seksu.

Na pewno są takie rzeczy.

Jeżeli lubicie imprezy, możesz zabrać na nią swoją ukochaną. Jeżeli dawno nie byliście w kinie – możecie udać się tam dziś.

Jeżeli dawni nie wychodziliście z żoną sami z domu, bez dzieci, załatw opiekunkę, kogoś zaufanego, kto zajmie się dziećmi, i zabierz żonę w jakieś romantyczne miejsce.

Oczywiście, jeżeli masz jakiś pomysł, specjalny, szalony, czy zabawny, zrealizuj go,o ile nie będzie narażał Waszego zdrowia i życia. Takie szalone pomysły na walentynki to bardzo dobra rzecz – mogą zaskoczyć Twoją ukochaną i sprawić, że będziecie się świetnie bawić.

hastagi na stronie:

#co robić w walentynki #co zrobić na walentynki #co zrobic na walentynki #co robic w walentynki #co można robić w walentynki #co robić na walentynki #walentynki co robic #co robic na walentynki #co mozna robic w walentynki #co zrobić w walentynki

Authors

Related posts

One Comment;

  1. tatinka said:

    ja swojemu lubemu zamowilam na allegro kalendarz do ktorego dołączają kurs mistrza seksu także zapewne walentynki jak i cały rok spędzimy namiętnie w łóżku :D ponizej link do aukcji dla zainteresowanych

    htt p://allegro.pl/prezent-na -walentynki-jedyny-i-wy mowny-gratis-i2055 727107.html?source=oo#tabsAnchor

    pozdrawiam, tatinka

Comments are closed.

Top