Biały garnitur dla mężczyzny?

Biel, kojarząca się dotąd z klasyczną męską koszulą, wraca w wielkim stylu. Białe garnitury przeżywają renesans w nadchodzącym sezonie wiosennym. Jeśli to jednak zbyt odważna opcja, warto zastosować modne połączenia. Białe spodnie do klasycznej czarnej marynarki to doskonała opcja na wiosnę – twierdzi stylista krakowskiego butiku Concierge.

Jeszcze do niedawna, biały garnitur bądź marynarka kojarzyły się z modą lat ’90 czy „Policjantami z Miami”. Panowie raczej stronili od tego koloru. Tylko dobrze skrojone ubrania wysokiej jakości obronią się przed krytyką. Przegląd ostatnich kolekcji daje pewną nadzieję na rehabilitację bieli.

Nie trzeba jednak kupować od razu białego garnituru, by być na bieżąco z modą. Wystarczy połączyć ją z klasycznymi czarnymi elementami garnituru (marynarka bądź spodnie). Bardzo stylowym pomysłem są np. białe spodnie i nowocześnie skrojona marynarka. Mniej oficjalny styl, świetny na wiele okazji. Marynarki tego typu znaleźć można choćby w ofercie dystrybuowanej przez Concierge marki Digel, w linii Modern Cut. Do tego spodnie w jasnym kolorze, niekoniecznie garniturowe, i look na wiosnę gotowy. Nie potrzeba zbytniej rewolucji w szafie, by być na czasie. Do łask wraca także klasyczna biała koszula, szczególnie jeśli występuje bez wierzchniego okrycia.

Renesans bieli można było dostrzec także w modzie damskiej, „mała biała” to teraz szczyt elegancji. W Polsce ten trend nie jest może tak bardzo widoczny, jak w europejskich stolicach mody, bieli jednak nie zabrakło na jesiennym święcie mody w Łodzi – Fashion Philosophy Fashion Week Poland. Jednym z najbardziej komentowanych, a zarazem najelegantszych pokazów była prezentacja gościa specjalnego – Miguela Viery. Kreacje zarówno męskie jak i damskie utrzymane były w stonowanej, czarno białej konwencji. Panowie wygladali modnie, klasycznie, zarazem nowocześnie.

Warto więc przełamać dystans i pobawić się strojem. W przyjaznym klientom salonie, jakim jest krakowski Salon Mody Męskiej Concierge, można dowiedzieć się więcej o łączeniu ze sobą elementów garnituru, obsługa podpowiada także, które kroje najbardziej sprawdzą się do modowych eksperymentów.

[źródło: media.365pr.pl]

hastagi na stronie:

#Biały Garnitur męski #biały garnitur sklep #biała marynarka męska #garnitur biały męski

Authors

Related posts

Top