adidas Running Polska na Facebook.com

adidas Running Polska na Facebook.com
– lubię to!

Informacje o imprezach biegowych, porady i ciekawostki, wsparcie wybitnych polskich sportowców… Marka adidas niemalże w sprinterskim tempie wbiega z butami na facebook.com.

Zaczynasz dopiero przygodę z bieganiem? A może jesteś wielokrotnym maratończykiem? Niezależnie od tego w jakim stopniu wtajemniczenia są Twoje biegowe doświadczenia, marka adidas przygotowała dla Ciebie miejsce, w którym będziesz mógł się z nimi podzielić – pierwszy, oficjalny fan page adidas Running Polska dostępny jest już na stronie www.facebook.com/adidasRunningPolska .

Na naszym fan page’u znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, ciekawe porady dotyczące treningu, diety i odpowiedniego ubrania do biegania. Poza tym dodatkową zachętę będą stanowiły atrakcyjne konkursy, w których będzie można wygrać gadżety z najnowszej kolekcji adidas wiosna/lato 2011.

Pójdźmy krok dalej…
adidas od zawsze współpracował z najlepszymi sportowcami, którzy stanowili o sile marki. W tym roku ambasadorami zostali: wielokrotna rekordzistka i mistrzyni świata w skoku o tyczce, Monika Pyrek oraz reprezentant Polski w piłce nożnej i zawodnik Legii Warszawa, Ariel Borysiuk. Na nowym fan page’u będziecie mieli dostęp do ekskluzywnych zdjęć z backstagu sesji dla adidas.
W mobilnym sklepie adidas Running Spot (ARS), który będzie podążał za polskimi maratonami i zawodami biegowymi, eksperci marki adidas odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą, w jakich butach najlepiej otworzyć tegoroczny sezon wiosna – lato 2011. adidas przygotował profesjonalne badanie za pomocą systemu Footscan®, który identyfikuje indywidualne potrzeby wynikające z biomechaniki stóp oraz rodzaju treningu.

Chcesz wiedzieć gdzie możesz spotkać adidas Running Spot? Na Facebooku na bieżąco będziemy Cię informować!

Wciąż niezdecydowany?
Zapraszamy na www.facebook.com/adidasRunningPolska

hastagi na stronie:

#adidas Running Spot 29 maja #ariel borysiuk dziewczyna #ambasadorzy adidas #Running Spot 29 maja

Authors

Related posts

Top