Abonament czy Mix?

Z pewnością nie jest to łatwy wybór dla osoby, która decyduje się na nowy telefon, w nowej lub znanej już sobie od dawna sieci komórkowej. Jeśli jednak decyzja taka musi zostać szybko podjęta, warto przemyśleć wszystkie „za” oraz „przeciw”. I tak, jeśli głównym twoim zamierzeniem jest częste pisanie, i to w dużych ilościach, SMSów – wybierz ofertę w Mixie (ale oczywiście wpierw się dobrze z nią zapoznaj – porównaj stawki różnych sieci, zastanów się, na numery z której z nich najczęściej wysyłasz wiadomości tekstowe!).
078043d.jpg

Jeśli natomiast pisanie nie wchodzi za bardzo w rachubę w twoim przypadku, a zdecydowanie bardziej preferujesz rozmowy telefoniczne, czyli szybkie i proste wybieranie – postaw na abonament. Oczywiście, musisz zarabiać, aby móc otrzymać taki telefon. Musisz się liczyć z tym, że jeśli przerwiesz umowę przed końcem utraty jej ważności, zapłacisz karę. Jest natomiast jedna cecha, która łączy obie możliwości – tanie aparaty. Już za złotówkę można nabyć naprawdę przyzwoite, a nawet te bardzo dobre. Oczywiście, im abonament czy liczba doładowań pre-paid (jak w przypadku Mixa) jest większa, tym taniej dostaniesz telefon. Każdy rodzaj usługi ma swoje plusy i minusy. Abonament – nie musisz się obawiać o to, czy kupisz gdzieś kartę doładowującą, jeśli znajdujesz się na przykład w jakimś odludnym miejscu, a masz nóż niemalże na gardle i musisz natychmiast skorzystać z połączenia. Minus? Łatwo się zapomnieć i dalece przekroczyć limit. Podobnie rzecz się ma, tylko że na odwrót – w Mixie.

Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#abonament czy mix #mix czy abonament #co to jest mix #na czym polega mix #abonament a mix #www pl yurmobile com/f/ #na czym polega mix w orange #abonament vs mix #mix na czym polega #rozmowa telefoniczna

Authors

Related posts

One Comment;

  1. cez said:

    Czym sie mix od abonamentu rozni? MIX np jest cos w stylu "tak tak" w erze??

Comments are closed.

Top