Wygraj spotkanie z Cristiano Ronaldo!

Wygraj spotkanie z Cristiano Ronaldo! Wystartowała kampania reklamowa marki Castrol EDGE z udziałem Cristiano Ronaldo. Uczestnicy powiązanej z nią promocji mają szansę wygrać wyjazd do Madrytu i spotkanie z Gwiazdą.

Cristiano Ronaldo występuje w kampanii reklamowej Castrol EDGE, syntetycznego oleju silnikowego stworzonego z myślą o kierowcach, którzy szukają tego, co najlepsze dla ich samochodów. Dzięki zaawansowanej technologii, Castrol EDGE zapewnia skuteczną ochronę silnika w każdych warunkach.

Spot reklamowy z udziałem piłkarza Realu Madryt i reprezentacji Portugalii przedstawia olej Castrol EDGE i informuje o wyjątkowej promocji. Może w niej wziąć udział każdy, kto zakupi promowany produkt Castrol . Wystarczy wejść na stronę www.wygrajzronaldo.pl LUB NA http://castrolmoments.com/pl/
i wytypować trzy z dziesięciu prezentowanych tam najlepszych akcji w historii Mistrzostw Świata FIFA. Jeśli wybrane akcje będą zgodne ze wskazanymi przez Cristiano Ronaldo, uczestnik promocji ma szansę wygrać wyjazd do Madrytu i spotkanie z Gwiazdą.

Kampania rozpoczyna się 19 kwietnia. Swoim zasięgiem obejmuje stacje telewizyjne oraz Internet. Emisja w telewizji potrwa do połowy maja, w Internecie do końca tegorocznego mundialu. Jest ona rozwinięciem spotu, który po raz pierwszy można było zobaczyć w telewizji we wrześniu 2009 r. Za jej kreację i produkcję odpowiada Gruppa66 Ogilvy, za zakup mediów dom mediowy Mind Share.

W ramach kampanii promującej akcję Castrol nawiązał także współpracę z portalem Sport.pl oraz Gazetą Wyborczą Sport. Co poniedziałek opisywana jest jedna z dziesięciu akcji, które dodatkowo są komentowane przez piłkarskich ekspertów.

hastagi na stronie:

#fryzura cristiano ronaldo 2011 #cristiano ronaldo fryzura 2011 #cristiano ronaldo blog #buty cristiano ronaldo 2011 #buty ronaldo 2011 #c ronaldo 2011

Authors
Tags , ,

Related posts

Top