Cygaretki w zamian za cygara

Cygaretki mimo że wyglądem przypominają cygara, to nimi nie są. Odróżnia je głównie rozmiar, sposób wytwarzania oraz ustnik, którego cygara nie posiadają. Zyskują coraz większą liczbę zwolenników, ale czy mogą zastąpić cygara całkowicie?

Zwolennicy i amatorzy cygaretek zwracają uwagę na fakt, że często produkowane są z wysokiej jakości tytoniu, posiadają różnorodny wybór smakowy. Czas wypalenia jest znacznie krótszy niż standardowej wielkości cygara, więc mogą sobie pozwolić na nią w ciągu dnia, gdy na cygaro nie ma czasu. Swoją popularność uzyskały w dużej mierze wśród kobiet, które częściej decydują się na nie, niż na typowo męskie cygara. Również chętnie sięgają po nie osoby, które zwyczajowo palą papierosy, jednak szukają czegoś bardziej wyrafinowanego oraz nowych doznań smakowych. Dotychczasowi amatorzy cygar, coraz częściej sięgają właśnie po cygaretki, oprócz swych zalet w związku ze smakiem i rozmiarem, są dużo łatwiejsze do przechowywania. Nie wymagają specjalnej ochrony przed wysychaniem, co pozbawia związanego z tym problemu. Nie da się ukryć, że posiadają wiele zalet. Ale czy są w stanie zająć ich miejsce? Wydaje się, że zapaleni miłośnicy cygar nie zrezygnują z nich na rzecz cygaretek. Palenie cygara charakteryzuje szczególny rytuał, który pozwala na relaks i odpoczynek. W całym rytuale oprócz smaku, jego zwolennicy doceniają jego wyjątkowość i poczucie luksusu które sobą oferuje. Cygaretki oprócz oczywistych atutów, nie są w stanie zaoferować tego samego.

Cygaretki są pewną alternatywą dla cygar. Mogą zastąpić papierosy znudzonym palaczom. Ale na pewno, nigdy ich nie zastąpią.

Najpopularniejsze cygaretki:
Davidoff Club Cigarillos – do ich wykonania użyto 5 rodzajów tytoniu. Wyjątkowy smak i aromat, oraz niezwykłe żarzenie zadowolą niejednego konesera.

Iracema Aromatic Cigarillos- o niezwykłym waniliowym smaku i aromacie. Swoją słodyczą na pewno zachwyca niejednego amatora/amatorkę cygaretek. Mają niezwykłe cedrowe opakowanie nadające im wyrafinowany charakter.

Mehari’s Brasil- o delikatnym orzechowym smaku. Idealnie pasujące do brandy lub dobrego wina.

Mehari’s Filter Sweet Orient – dzięki tytoniowi pochodzącemu z Jawy, pozwolą palaczowi poczuć niezwykły orientalny klimat. Słodkawe, bardzo aromatyczne.

Handelsgold Tip Vanilla – waniliowe Cygaretki o doskonałej jakości ,cieszą się popularnością na całym świecie.

Panter Sprint – eleganckie opakowanie, pełny aromat. Popularne na całym świecie, absolutnie spełniają największe wymagania amatorów cygaretek.

Candlelight Filter Cherry – aromat wiśniowy, uwodzą podczas palenia. Zapakowane w eleganckie, lakierowane pudełeczko, dodające im szyku i elegancji.

Autor: Dagmara Kałdunek, IPO.pl

hastagi na stronie:

#jak zrobić cygaro #jak palić cygaretki #cygaretki warszawa #jak zrobic cygaro #cygaretki kraków #Candlelight cygaretki #najlepsze cygaretki #JAKIE BUTY DO CYGARETEK

Authors
Tags , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related posts

Top